Aktuality

Pozvání do Horského domova

Pozvání do Horského domova

Na jižním svahu Hořejších Herlíkovic, nedaleko Vrchlabí, najdete rekreační zařízení Českobratrské církve evangelické. Schovává se před hlavním proudem obdivovatelů krás krkonošské přírody a pulzujícím turistickým životem. Nabízí však něco jiného: uprostřed bohatě rozkvetlých luk se můžete zastavit, abyste si vychutnali krásný výhled přes údolí na vrch Žalý. Při troše štěstí okusíte při podvečerní procházce pravé krkonošské ticho. A v noci? Uvidíte hvězdy!

Světová ECM nenechá Haiti na holičkách

V posledních týdnech jsou media soustředěná na Haiti. Dne 12. ledna 2010 se velká část karibského státu ocitla po silném zemětřesení v troskách. Celý rozsah všeho toho, co se stalo, se začal objevovat teprve v následujících dnech. Už tak chudí lidé prožili velké utrpení jako nikdy předtím.

ECM ztratila dvě vedoucí osobnosti na Haiti

ECM působí na Haiti již řadu let. V souvislosti se zemětřesením zemřeli kromě desetitisíců lidí také dva významní američtí představitelé metodistické pomoci. Kazatel Dr. Sam Dixon, vedoucí metodistické organizace pro pomoc v nouzi UMCOR a kazatel Clinton Rabb, vedoucí výboru pro dobrovolníky v misii.

Malý kvíz o jídle (správné odpovědi)

Správné odpovědi na otázky ze zadní strany prvního letošního čísla.

Knihy - doporučení (říjen 2009)

Bible, Český studijní překlad

Po sedmnácti letech překladatelských prací vychází kompletní vydání Staré a Nové smlouvy. Nový překlad do současné češtiny vyznačující se důrazem na přesnost a konkordantnost, s mnoha studijními a výkladovými poznámkami.

1561 stran, formát 17x24 cm, cena 690,- Kč, KMS, září 2009

Knihy - doporučení (září 2009)

Nabídka knih.

Stránka 2 z 2« Předchozí 1 2